Szukasz idealnego miejsca na odpoczynek? Zależy Ci na tym, by spędzić urlop w hotelu, który zapewni Ci atrakcje najwyższej klasy? Planujesz uroczystą kolację, wesele lub inne tego rodzaju przyjęcie? Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco, z pewnością ucieszy Cię fakt, że Hotel Montis, to miejsce stworzone specjalnie z myślą o Tobie. Jeśli zatem jesteś zainteresowany tym tematem i chcesz dowiedzieć się, co może zaoferować Ci Hotel Montis, nie rezygnuj z dalszej lektury.

Co oferuje Ci hotel Montis?

Marzysz o wielofunkcyjnym miejscu, które jest w stanie połączyć w sobie idealne warunki do wypoczynku oraz organizacji przyjęć, konferencji, a także spotkań rodzinnych? Hotel Montis to rozwiązanie, które na pewno Cię zadowoli.

Organizacja przyjęć

Każdy, kto chociaż raz miał do czynienia z organizacją dużego przyjęcia, z pewnością doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak trudne oraz czasochłonne może okazać się to zadanie. Hotel Montis ma w swojej ofercie profesjonalną pomoc w zakresie organizacji przyjęć oraz imprez okolicznościowych. Jeśli zatem zależy Ci na tym, by wszystko było dopięte na ostatni guzik, postaw na kompleksowe działania hotelu Montis.

Relaksujące SPA

Zależy Ci na tym, by odpocząć i naładować baterię? Chcesz spędzić romantyczny weekend pełen masaży, zabiegów oraz możliwości korzystania z hotelowych udogodnień? W hotelu Montis znajdziesz nie tylko specjalnie wydzieloną strefę fitness, ale również w pełni profesjonalne SPA, które sprawi, że zarówno Twoje ciało, jak i umysł odpocznie od codziennych problemów. Wśród wielu zabiegów możesz znaleźć między innymi:

  • Masaże całego ciała
  • Drobne zabiegi pielęgnujące
  • Zabiegi oczyszczające na twarz
  • Manicure
  • Hennę oraz regulację brwi.

Wynajem sal

Oprócz kompleksowej organizacji przyjęć, w Hotelu Montis możesz również wynająć jedną z wielu sal. Mając w planach stworzenie konferencji, szkolenia lub innego tego typu eventu, postaw na wynajem sali w Montisie. Dlaczego? Doskonale wykończenie oraz profesjonalna obsługa jest w stanie zachwycić nawet najbardziej wymagających gości.

Hotel Montis – czyli idealna lokalizacja na wypoczynek

Hotel Montis jest położony w okolicach Lublina, Nałęczowa oraz Kazimierza Dolnego. Doskonała lokalizacja pozwala na szybki dojazd do dużych miast oraz na odpoczynek związany z malowniczymi krajobrazami towarzyszącymi hotelowi. Hotel mieści się w cichej oraz spokojnej okolicy, która sprzyja odpoczynkowi oraz relaksowi, jeśli zatem planujesz urlop z dala od miejskiego pośpiechu, postaw na Montis.